Webshop
Exclusief topSlijter
Aanbieding
Amrut Fusion X
Jaarwijn
Bier van de maand
Wijn van de maand
Malt van de maand
Rum van de maand

Amrut Fusion X (tien), een speciale single malt-whisky in beperkte oplage, werd op 25 november gelanceerd ter ere van de 10e verjaardag van Amrut Distilleries. Amrut-whisky's zijn een genot voor kenners. Speciaal voor de veeleisende mecenas is de Amrut Fusion X. De Fusion-whisky heeft vier jaar gerijpt op uit Spanje geïmporteerde sherryvaten. Terwijl de basis de bekende Fusion blijft, geeft de behandeling whiskyliefhebbers een geheel nieuw smaakprofiel om van te genieten. Bij de eerste slok geeft de whisky je marsepein, vanille en citrus in de mond, gevolgd door turf die doorkomt en blijft hangen. Ik proefde het puur en even later met een blokje ijs en genoot van de aanhoudende turfsmaken.
Amrut Fusion X is een verzamelobject. Het is een zeer beperkte botteling van 1010 flessen die internationaal is uitgebracht.
Amrut Fusion X is een verzamelobject. Het is een zeer beperkte botteling van 1010 flessen die internationaal is uitgebracht.
€ 299,99
Fles
Huidige voorraad: 1
Etiketinformatie
- Land van Herkomst
- India
- Inhoud
- 70 CL
- Alcoholpercentage
- 50% vol
- Soort whisky
- Single Malt
Reviews
Schrijf een reviewEr zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product